Безкоштовна доставка на будь-яке замовлення

🚚

Безкоштовна доставка на будь-яке замовлення

🚚

Безкоштовна доставка на будь-яке замовлення

🚚

Безкоштовна доставка на будь-яке замовлення

🚚

Безкоштовна доставка на будь-яке замовлення

🚚

Безкоштовна доставка на будь-яке замовлення

🚚

Повідомлення успішно надіслане

Продовжити
Menu
Кошик

Зарядні пристрої

Бренд: Zens Модель: ZEAPM03/00
Цей модульний бездротовий зарядний пристрій 4-в-1 із зарядною підставкою для iPad — це зручне та довговічне рішення для заряджання, яке забезпечує найшвидшу зарядку всіх ваших пристроїв Apple. Головна станція заряджає ваш iPhone, AirPods і iPad. Модульне розширення Apple Watch може бути підключено д..
9999 грн.
Без ПДВ:9999 грн.
Бренд: Zens Модель: ZEDC26B/00
Office Charger 2 має достатню потужність, щоб заряджати 2 пристрої одночасно. Магнітний тримач заряджає iPhone в альбомному або портретному режимі. Магнітне з’єднання забезпечує правильне розташування вашого iPhone. Основою зарядного пристрою є зона бездротової зарядки, на якій ви можете заряджати A..
4199 грн.
Без ПДВ:4199 грн.
Бренд: Zens Модель: ZEDC25B/00
Office Charger Pro 3 стане чудовим компаньйоном на будь-якій тумбочці, столику чи офісному столі. Пропонуючи повний спокій, знаючи, що три ваші особисті пристрої заряджаються з максимальною потужністю. Ця зарядна станція виготовлена ​​з високоякісного цинку/сплаву.Особливості:Office Charger Pro 3 до..
6999 грн.
Без ПДВ:6999 грн.
Бренд: Native Union Модель: DROP-MAG-BLK-NP
Наш культовий бездротовий зарядний пристрій Drop Wireless Charger отримав оновлення MagSafe. Оптимізовано для безперебійної магнітної зарядки, а також забезпечує ретро-сумісність з усіма пристроями з підтримкою Qi. По-справжньому універсальний бездротовий зарядний пристрій, розроблений, щоб доповнит..
2499 грн.
Без ПДВ:2499 грн.
Бренд: Native Union Модель: SNAP-3IN1-BLK-EU
Ваше комплексне рішення для живлення. Прикріпіть свій iPhone 12/13/14/15 до магнітної підставки, покладіть AirPods або AirPods Pro у бездротовий лоток і покладіть Apple Watch на нашу знімну шайбу для безперебійного щоденного живлення. Розроблений для вашої щоденної легкості з регульованою головкою д..
6999 грн.
Без ПДВ:6999 грн.
Бренд: Native Union Модель: SNAP-2IN1-WL-BLK
Легка зарядка для вашого iPhone 12/13/14/15 завдяки вбудованій магнітній бездротовій підставці. Додаткова зручність завдяки бездротовому лотку, сформованому для ваших AirPods або AirPods Pro. Сучасний та мінімалістичний дизайн..Особливості:Прикріпіть свій iPhone 12/13/14/15 до підставки, опустіть Ai..
3799 грн.
Без ПДВ:3799 грн.
Бренд: Pitaka Модель: SL2301
MagEZ Slider 2 — це універсальний бездротовий зарядний пристрій, який одночасно заряджає ваш телефон та AirPods. Використовуючи такий зарядний пристрій для кількох пристроїв, ви можете позбутися багатьох кабелів і адаптерів живлення. Потужний PowerBankВисуньте вже повністю заряджений пристрій M..
4999 грн.
Без ПДВ:4999 грн.
Бренд: Pitaka Модель: PD1001
Power Dongle від Pitaka - це магнітний бездротовий зарядний пристрій Type-C, сертифікований MFi і пропонує вам безпечну магнітну бездротову зарядку для ваших улюблених Apple Watch.Особливості:Заряджайте свої пристрої в будь-який час і в будь-якому місці: за допомогою iPad, використовуючи с..
2499 грн.
Без ПДВ:2499 грн.
Бренд: Satechi Модель: ST-WMCS2M
Магнітна підставка для бездротової зарядки Satechi 2-в-1 поєднує в собі потужність подвійної бездротової зарядки та зручність магнітного кріплення без використання рук. Підставка, розроблена для iPhone і AirPods Pro, оснащена вбудованим магнітним зарядним пристроєм і спеціальною бездротовою зарядною..
2399 грн.
Без ПДВ:2399 грн.
Бренд: Satechi Модель: ST-WMCS3M
Зберігайте всі свої пристрої зарядженими та впорядкованими в одному місці за допомогою магнітної підставки для бездротового заряджання Satechi 3-в-1. Він оснащений технологією бездротової зарядки для одночасного живлення вашого iPhone, Apple Watch і AirPods Pro, щоб вони були заряджені та готові. На..
4499 грн.
Без ПДВ:4499 грн.
Бренд: Satechi Модель: ST-TCAW7CM
Магнітний зарядний кабель USB-C для Apple Watch дозволяє постійно підтримувати заряд Apple Watch. Магнітний зарядний кабель, розроблений для всіх розмірів Apple Watch, має роз’єм USB-C для підзарядки Apple Watch при підключенні до будь-якого пристрою Type-C з живленням. Завдяки витонченому та міцном..
1699 грн.
Без ПДВ:1699 грн.
Бренд: Zens Модель: ZEAPDC01/00
Бездротова зарядна станція 4-в-1 MagSafe + Watch дозволяє користувачам легко заряджати чотири пристрої одночасно. Офіційний зарядний пристрій MagSafe швидко заряджає iPhone 12 і новіших моделей потужністю 15 Вт. Apple Watch Fast заряджається на 5 Вт і сумісний з усіма серіями Apple Watch. Зарядна па..
7999 грн.
Без ПДВ:7999 грн.
Показано з 1 по 12 із 51 (5 сторінок)

Зарядні пристрої