— Люба, ти все поклала?
— Здається, так. Залишилось покласти зарядку, павербанк…Що ще?
— А ще кабель?
— А нащо? Зарядка ж буде. І павербанк.
— Серйозно? Згадай, як ми минулого разу блукали в горах, бо позабували кабелі і була одна зарядка на всіх.
— Ооо, твоя правда, вже кладу у валізу.
— Знов будеш розкладатись посеред міста і шукати?
— Згодна, краще десь окремо все зібрати.
— А підставку для ноутбука взяла? Ти ж планувала попрацювати в дорозі.
— Мені норм і так.
— Норм?! Люба, знову будемо спину лікувати. Давай не як минулого разу?
Кожного разу, коли збираєшся в дорогу, намагаєшся врахувати попередній досвід, про все подбати і вирушити з впевненістю: ось цього разу точно буде без пригод.
Та як би не готувалися, а потім виявляється, що додатковий блок живлення все ж таки забули, у валізі щось знайти нереально, а в номері розеток обмаль або вони розташовані незручно. І доводилося сидіти на підлозі, бо кабель виявився закоротким і не дотягувався.
Знаємо, проходили.
Тому ми вирішили зібрати таку собі розумну дорожню базу. Набір, де кожна річ — це продумана інвестиція у комфорт та спокій у дорозі.
І ось що в нас вийшло.
Як взяти все необхідне, але при цьому нічого зайвого?
Першим напросився бездротовий зарядний пристрій Native Union Voyage 2-в-1.
Кругленьке, маленьке зарядне, нагадує люстерко — дівчата оцінять. В комплекті з акуратним мішечком для зручного транспортування і кабелем оптимальної довжини 1.5 м. Сама назва Voyage вже наче натякає: «Куди ж ви без мене зібралися?».
Зарядне вміщується в долоню, але розкладається у повноцінну портативну зарядну станцію для двох пристроїв. Таким чином — задачка із зірочкою як подвоїти кількість зарядних слотів, використовуючи лише одну розетку і мінімум місця — вирішується одним рухом.
Якщо додати блок живлення на три порти, підключити Voyage 2-в-1 і взяти додатково два кабелі довжиною 2.4 м — виходить, що з однієї розетки можуть одночасно, швидко і безпечно заряджатись чотири пристрої. Тобто, наприклад телефон, годинник, навушники і ноутбук. Виходить такий собі розумний комплект.
Цей компактний набір стане в нагоді не лише в готельному номері.
Він знадобиться, коли заряджаєш телефони в машині на нічній трасі, на вокзалі в очікуванні потяга, в купе або просто посеред довгої пересадки. У будь-якій з цих точок — такий комплект дасть відчуття, що ти все передбачив. І замість того, щоб по приїзду в першу чергу шукати розетки — все вже заряджене.
Щоб зручно було все це дістати в потрібний момент і не розкладатися з валізою у незручному місці, додаємо органайзер Native Union W.F.A Tech. Відділів і кишень достатньо, щоб покласти туди ще павербанк, крихітку Pocket Cable (на всякий випадок), навушники, документи і все необхідне для миттєвого доступу. Всі кабелі лінійки Belt від Native Union оснащені ремінцем для фіксації. Ця маленька, але промовиста деталь допомагає уникнути плутанини та зберігати кабелі в охайному порядку.
Отже, про живлення гаджетів подбали.
А тепер — трохи про моменти, коли ми хочемо зосередитись, попрацювати або коли потрібно провести дзвінок. Здається, ну що тут такого: сиджу собі, працюю. У затишній кав’ярні, в номері, у потязі. Але насправді — то стіл занадто низький, то стілець зависокий, то ноутбук лежить десь на колінах і весь час сповзає. І вже за пів години шию починає тягнути, а спина нагадує про себе. І наша мобільність обертається пошуками хоч якогось зручного положення.
Звичайно, можна обійтись “мені і так норм”. Але навіщо? Коли є продумані речі, які полегшують наше життя. Тут ми з командою зупинились на складаній підставці Native Union Laptop Stand. Ноутбук піднімається на комфортну висоту, спина випрямляється, працювати або дивитися щось у дорозі стає зручніше. Оптимальний кут нахилу і стабільність — все це допомагає зберегти спину, зосередившись на продуктивності. Легка, тонка, швидко і компактно складається у мʼякий чохол для транспортування.
.jpg)
З живленням та мобільністю розібралися. Що на рахунок телефону, який здається, ми взагалі з рук не випускаємо?
Мапа, перекладач, бронювання, фото, музика, зняти відео, ще одне фото, відповісти на повідомлення, оплатити покупки… І так по колу. А між цим в руках — діти, собака, сумка, валіза, вода, паспорт, квитки. Увесь день телефон крутиться між долонею та кишенею. Постійно напоготові. Весь час потрібен. Скільки разів було, коли він вислизав з рук? Або через скільки секунд телефон діставався з кишені, після того, як його туди поклали?
Тому ми додали ще одну деталь — ремінці для телефону. Щоб не шукати телефон у сумці, не ловити його на ходу. Не хвилюватись, коли не встигли дістати, щоб відповісти на дзвінок. Наш гаджет у миттєвому доступі, але руки вільні. Це різниця між «почекай, я зараз дістану телефон» і «о, дивись, який кадр!». Або замість «потримай телефон» — «ось кава, це тобі».
Так працює світ технологій. Робить життя простішим, забезпечуючи нам більше свободи та гнучкості.
Здається, нам вдалося зібрати продуману базу в дорогу. Це маленький, власноруч створений світ порядку, який ми беремо з собою. Точка опори і спокою, коли все навколо може бути непередбачуваним.
Бо попри все, ми продовжуємо збирати рюкзаки, валізи.
Бо це наш тихий, але впертий спосіб сказати: «Ми продовжуємо жити».
Продовжуємо рухатись, досліджувати і створювати нові можливості.
.jpg)